Olej Świętej Filomeny

      Brak komentarzy do Olej Świętej Filomeny

Kochani!

 

Wiele osób pyta o olej Świętej Filomeny. Pragnę wyjaśnić, że jest to olej palący się w lampach przed figurą Świętej w jej Sanktuarium w Mugnano, we Włoszech. Olej ten jest raz w roku święcony i następnie rozprowadzany wśród wiernych czcicieli Małej Wielkiej Świętej. Jedynym dystrybutorem oleju jest Kustosz Sanktuarium.

Wiele osób, pobłogosławionych tym olejem, które zawierzyły Świętej Filomenie, doznało wspaniałych łask. Jednak do uzdrowienia ciała i duszy za pośrednictwem Wielkiej Męczennicy  niezbędna jest  głęboka wiara w Boga i  oddanie mu się całkowicie.

Proście Najświętszą Marię Pannę i Świętą Filomenę o wstawiennictwo
u Pana Boga, który w swoim miłosierdziu wysłucha zanoszonych próśb, o ile będzie to zgodne z jego cudownym planem na Wasze życie.

Proście, zwierzajcie swe prośby Matce Bożej i Świętej Filomenie a one zaniosą je przed tron Najwyższego.

Olej nie jest lekiem medycznym ani magicznym specyfikiem, ale zewnętrznym znakiem wiary w to, że święta Filomena jest tak blisko naszego umiłowanego Pana, że za jej wstawiennictwem uzyskamy potrzebne łaski.  Używając tegoż oleju czy też przyjmując błogosławieństwo olejem  MUSICIE WERZYC I MODLIĆ SIĘ Z PEŁNYM ZAUFANIEM W BOŻE MIŁOSIERDZIE.

 

Z bożym błogosławieństwem

Ks. Zbigniew Neumüller