NOWENNA POMPEJAŃSKA


Na skróty: » Przyłącz się «» Historia «» Jak odmawiać «» Pytania i odpowiedzi  «» Różaniec «


Kochani!

Od 1 grudnia 2016 r. zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej i św. Filomeny do wspólnego odmawiania nowenny pompejańskiej, zwanej też nowenną nie do odparcia. TUTAJ znajdziesz instrukcję jak odmawiać tą nowennę. (Plik do pobrania (pdf)

Zapraszam Was by zgłosić swój akces w tej akcji. Można to zrobić:

  • klikając „przyłączam się do nowenny pompejańskiej”. Jeżeli zechcesz podać swoje imię i mail, to postaram się do Ciebie od czasu do czasu coś napisać.
  • przez przesłanie imienia za pośrednictwem sms-a do mnie – klikając TU znajdziesz mój numer telefonu.
  • przez przyniesienie karteczki z imieniem do mnie.

Ci którzy już odmawiają niech też się zgłoszą, przecież modlicie się, a to, że w innym czasie zaczęliście nie ma znaczenia.

Spiszę Was na kartce i codziennie, przez te 54 dni, na Mszy świętej, będę ofiarowywał wasze imiona i intencje Bogu.Będę prosił o wytrwałość w nowennie dla Was i by Pan Jezus wysłuchał modlitw. Wasza modlitwa różańcowa będzie codziennie ofiarowywana na Ołtarzu Pańskim.

Klikając TUTAJ możecie też zadawać pytania, bo wiem, że będziecie mieli dużo wątpliwości. Piszcie na każde pytanie w sprawie nowenny odpowiem, a bardziej ogólne wraz z odpowiedziami opublikujemy w zakładce „pytania i odpowiedzi”, żeby pomóc innym, którzy mają podobne pytania.

NIE BÓJ SIĘ ZACZĄĆ, ja będę modlił się z Wami.

Z Bożym błogosławieństwem,
Ks. Zbigniew Neumüller