UWAGA! BARDZO WAŻNA SPRAWA

      Brak komentarzy do UWAGA! BARDZO WAŻNA SPRAWA

Kochani, na każdym nabożeństwie jest nas bardzo dużo, a co za tym idzie jest też dużo pojazdów wokół kościoła. Na prośbę ks. Proboszcza parafii św. Wawrzyńca w Luzinie, musiałem zobowiązać się do tego, by zapewnić porządek i bezpieczeństwo również na parkingu przy kościele. Przy świątyni jest mało miejsca, dlatego bardzo proszę o rozsądek przy parkowaniu.
Nie zastawiajmy dróg wjazdu i wyjazdu.
Nie blokujmy innych pojazdów.
Pamiętajcie proszę o przepisach Kodeksu drogowego parkując przy drogach publicznych.
Na prośbę Księdza Proboszcza zwracam się do was by parkować w miejscach do tego przeznaczonych i w sposób pozwalający na ewentualną interwencję służb medycznych czy straży pożarnej. Parkowanie samochodów nie jest możliwe na terenie bezpośrednio przylegającym do kościoła, na który można wjechać przez bramę od ul. Kościelnej. Parkowanie na drodze gminnej miedzy ul. Kościelną a stacją benzynową musi być zgodne z zasadami ruchu drogowego. Uczestnicy spotkań w kościele nie mogą tamować przejazdu tą drogą.
Zobowiązałem się również do wyznaczenia przynajmniej dwóch osób, które będą pilnowały porządku na placu przed kościołem przed i w czasie nabożeństwa, dlatego bardzo proszę o słuchanie wskazówek osób do tego wyznaczonych.
ks. Zbigniew