Oddaj się w dobrowolną niewolę Niepokalnej

Kochani!

Zachęcam wszystkich do oddania się w dobrowolną niewolę Jezusowi Chrystusowi przez Matkę Przenajświętszą, poprzez złożenie Aktu Ofiarowania się Jezusowi. Ten temat szerzej przedstawiłem na nabożeństwie w styczniu 2017 r. (klikając w datę możesz posłuchać tego nabożeństwa)

Wszyscy, którzy złożyli akt zawierzenia 25 marca 2017 r. mogą go odnowić po Komunii św. w rocznicę złożenia tego aktu, tj. 25 marca 2018 r.

Odnawiający zawierzenie mogą odbyć ponowienie 33 dniowy okres przygotowań z czytając specjalnie przygotowane rozważania na każdy dzień lub z nagraniami zamieszczonymi na naszej stronie. Można też te 33 dni poświęcić na ponowną lekturę traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Marii Panny św. Ludwika de Monfort. To mała książeczka, która bardzo przystępnym językiem pokazuje rolę Maryi w życiu chrześcijanina. Wiem że wielu z was już zna traktat, ale warto do niego wracać. Czytajmy go fragmentami, ale codzienne przez 33 dni by w ten sposób przygotować się do odnowienia oddania się Jezusowi przez Maryję 25 marca 2018 r., w święto zwiastowania NMP.

Wszyscy, którzy po raz pierwszy chcą złożyć akt zawierzenia w ciągu 33 dni, za pomocą specjalnie przygotowanych ćwiczeń, które są w dedykowanej nabożeństwu książce, będą uwalniać się od ducha świata, później poznawać samych siebie, Maryję i Pana Jezusa. Każdy samodzielnie będzie codziennie czytał wskazane w książeczce rozważania (na naszej stronie można znaleźć te rozważania czytane przez Pana Tomasza Fopke).

Akt zawierzenia należy złożyć 25 marca 2018 r., po Komunii św. najlepiej przed kapłanem.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać na adres e-mail: redakcja@filomena.org.pl bądź za pośrednictwem formularza znajdującego się TU, zawsze staram się odpowiedzieć.

Po uroczystym złożeniu aktu zawierzenia a zwłaszcza po jego odnowieniu, będziemy chronieni przez największą siłę na niebie i ziemi – Maryję. Ona – Matka Boga – niszczy szatana. Jeśli będzie po naszej stronie nic złego nie może nam się przydarzyć, bo otulać nas będzie swoim miękkim, niebieskim płaszczem.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.
Z Bożym błogosławieństwem

ks. Zbigniew