Godzina Łaski

      Brak komentarzy do Godzina Łaski

Kochani,

zbliża się Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. 8 grudnia 1947 r. we Włoszech Maryja powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku, w dniu 8 grudnia, w południe, obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

Zapraszam Was byście, już dzisiaj zaplanowali godzinne spotkanie z Niepokalaną Maryją, które rozpocznie się w południe, o 12.00, z biciem dzwonów na Anioł Pański. Podczas tej Godziny Łaski uwielbiaj Matkę Najświętszą, która obiecała skruszyć serca zatwardziałych grzeszników. Powierzaj Jej wszystkich kapłanów, także tych, którzy porzucili Kościół oraz swoje ważne sprawy. Poświęćmy tą godzinę na bycie z Maryją, uwielbianie Jej, dziękowanie za to, że zawsze jest. Wszystkim, którzy odmawiają nowennę pompejańską proponuję odmówić w tej godzinie jedną część różańca, np. radosną.

Z Bożym błogosławieństwem

Ks. Zbigniew Neumüller